Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz kemcso #83256 üzenetére

    Kéne egy rengeteg teljesen szubjektív véleményt összegző lista, ahol csak felviszed/kiválasztod a saját füleseket, és különböző paraméterek szerint rangsorolod egymáshoz képest őket. Semmi pontozás, csak egymás alá-fölé-mellé húzható képek pár szempontból. Jobb/rosszabb/azonos/nemtudom relációkból kellően sok inputból sokféle valós rangsort kapnánk. Mély/közép/magas minőség/mennyiség/részletesség, tér szélesség/mélység/magasság, stb.
    Ha sokféle fülesről sok válasz jön, kb bármilyen szempont szerint rendezhető listából bárkinek hasznos eredményt lehet kihozni. Mim van most, mit szeretek benne, miből várok előrelépést, mennyit szánok rá kérdésekre is tökéletes. Legyen benne több BUMM. Vagy részletesebb közép, jobb imaging, bármi.
    Persze viszonylag könnyű szétborítani fals review hegyekkel egy ilyen adatbázist, de ha valódi userek csak a saját dolgaikról adnak relatív véleményt, és csak azokról a paraméterekről amikről tudják, hogy mi, és érdekli/érti, akkor működik. Sok felvitt adatból kihozható hogy ha irtózol a harman-görbétől, és kerülnéd a részletességet, de legyen benne sok erős bumm hang, akkor számodra a BW FYE3 az egyik legjobb választás.

    Pont az itt rengeteget feltett kérdéseket oldaná meg, X összegig Y paraméterekkel keresek valamit, most ilyenem van, ezek tetszenek benne, de jó lenne, ha azokat jobban tudná, merre nézelődjek.

    Kész szerencse, hogy nem vagyok főállású webfejlesztő, már össze is raktam volna mialatt ezt leírtam :D

Új hozzászólás Aktív témák