Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz #16820480 #57319 üzenetére

    Számomra az eddigi westone hang kiteljesedése a cél, nem pedig valami egészen más lehengerlő erő...a westone-ok hazudnak...ezt megírtam, ma is vállalom...de hazudik valamilyen szinten egy Wilson Audio Puppy is a maga 30 ezer dollárjával...a kérdés az hogy ez nekünk hogyan jön be...

    A hangkeltők (fülesek, fejesek, hangfalak) frekvencia menete korántsem oly egyenletes - miért is lenne - mint egy DAP-é, CD játszóé, vagy erőlködőé...ezért mindig az a kérdés, mit helyez előtérbe, mit vesz hátrébb és mit hanyagol...persze ha van miből dolgoznia...

    nekem a westone hangzáskép nagyon bejön...de feltettem olyan füleseket amik nem, és gyanítom az 1000 dollár feletti kategóriában is találnék sokat, amik szintén nem az ízlésemnek valók...

    Ha a technicista oldalát nézzük a 6 vs 8 driver a KT felé billentené a mérleget, de én nem hangnyomás és frekvenciamenet versenyen szeretném indítani a fülest..hanem szinergiát szeretnék mondjuk az AK100-al ami hideg,részletező, analitikus...és nem akarok hasonszőrű hangkeltőt...mert akkor biza az lenne amit írtál egykoron...csak a hibáit emelné ki...de ha egy meleg, hallgatható, barátságos hang a feszességét mérsékelve de a részletességét megtartva hosszú távon élvezetes karaktert varázsol kettejükből, akkor nyertem...és erre nagyobb eséllyel pályázik a w60...nálam..és az én DAP-omon...

Új hozzászólás Aktív témák