Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz mekelek #16840 üzenetére

    Bici már írt róluk egymás mellett hallgatva, a Resonanceról írtam én komplett tesztet, az előbb emlegetett két multi-review threadben is szerepelnek, ott is tudsz olvasni róluk...
    A felsoroltak közül mindegyik erősen színezett, nem túl jó alapok. "Alapszintű cuccal" amúgy is fölösleges ilyenbe kezdeni, inkább gyűjtögess. Ha erőltetni akarod a füles dolgot, akkor a legolcsóbb ami 'erre talán alkalmas' egy Etymotic ER4S lenne, vagy egy Vsonic GR07-el is talán már lehetne valamit kezdeni.

    Shufny: ...Olyankor maradt bent, amikor gyorsan ki kellett venni, mert kérdeztek valamit és a háznál fogva gyorsan kiszedtem, a harang meg bennragadt :D Ha van időm, akkor persze rodolfózok vele, de a tripla nem lett nagy kedvencem. Negyed óra után kényelmetlenné válik és fájni kezd a fülem belül, ugyanakkor kár érte mert Ety szintű szigetelés mellett a legjobb hang is így jön ki belőle.

    Shrike7973: www.gd-audiobase.com --- orosz oldal, és a kanadaival ellentétben, amit néztél (te a bugdenaudio honlapját láthattad) itt kevesebb lesz jóval a postaköltség és garantálom, hogy vám+áfa se lesz (AmPeXét elvámolták, az a bugdentől jött.) ... és most van is raktáron DBA.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák