Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Tulku #86630 üzenetére

    Erre epp racafolni latszik a nalam levo Periodic Audio Carbon.
    Azon ugyanis tan meg a Klipsch Image x10 kabelenel is vekonyabb kabel van - megis megvan a rendes basszusa. Tenyleg nevetsegesen bovlinak tunik elso ranezesre.
    Es olyat szol, hogy leteszem az arcomat. Azt hiszem rendelek egyet es megy az osszes tobbi (Shure Se215, Tin P1, Jade Audio EA3) a fiokba.
    A WH-1000XM3 csak azert nem, mert az masra valo - video konferencian vagy ANC szukseges helyzetben marad az. Viszont hangra a Carbon megveri ami nagy szo.
    Viszont ez is belefer a tokjaba a BTR3 tarsasagaban es akkor egyutt van ami kellhet.

    Azaz minimum 2 iranyzatnak kell lennie:
    - olcso tucat hangsugarzo es amping vastag kabelekkel - amikor a user probal kihozni valamit az eleve 'kozepszar' cuccabol utolagos tweakelessel. Amikor a gyarto valamibol epitkezett.
    - megfeleloen tervezett hangsugarzo es elegseges kabel. Amit a gyarto 'jora csinal'.

    Vagy csak sokkal hatekonyabb az ebben levo hangkelto - igy eleg a 'sima tyukbel' is ;)

    Mondjuk lattam hirdetve BE es CA modellt hazilag ramoddolt MMCX csatival.
    Azaz vannak akiknek ez is javitasra szorul - nem vagyunk egyformak.
    Nem vagyok nagy audiofil, csak azt mondom amit elsore is hallok.

    Az EA3 az valami hasonlo DD basszust kene toljon - meg nagyobb is a drivere.
    Es megis kozel sincs. Igaz itt tan tizszeres arkulonbseg van ha jol emlekszem (40 vs 400 Usd).

    Hallgattam mar eleg sok fulest az utobbi idoben - hala az egyik ismerosomnek aki mindenfelet berendel - ez lesz amit valoszinuleg utana rendelek.
    Meg 1 napig hallgatom es eldontom.

    Ha lesz valami olyan LDAC BT cucc ami tud Ambient modot vagy hasonlot, akkor ki sem kell vennem a fulembol .... :C

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák