Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    Ma megjött a QCY QY19!

    Egyáltalán nem rossz, délelőtt lemerítettem (fél 9 körül hozta a postás, 13-kor már be se kapcsolt), töltöttem majd' egy órát és most erről hallgatok zenét ill. sorozatozok most itthon. Hangra kb. a Piston 2 és a Basic között lehet, utóbbi hangja jobban bejött, de ez is fejlődni fog majd bejáratással valszeg.

    De ami érdekes, hogy nagyon könnyen akadozhat a jel... amikor hazajöttem és becsuktam a nagykaput is össze-vissza laggolt a zene, meg amikor kimentem bevásárolni az utcában (főuton nem, érdekes) is csinálta... meg most is filmeztem itthon, ülök a fotelban, balra tőlem a notim a tévére kikötve és ugyanúgy meg-megakad pár percenként. Érdekes... nem értem, más BT-s eszköz nincs körülöttem, a wifi meg nem hinném hogy ennyire bezavarná. Kint meg talán a hó, nem tudom....

    Na mindegy. Ezért az árért (15 USD volt talán) tökéletes, remélhetőleg ennek sehol se fog megtörni a kábele - Jack már nincs, úgyhogy ott biztos nem fog...

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák