Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    Egyébként megérkezett az XE800 fülesem.

    Anyaghasználatra kicsit olcsó feeling, főleg a kábel, de egyben van, nem tűnik szétesősnek.

    Kényelemre nekem teljesen jó, kicsit P3 feeling, ahogy a fülemben van, annak ellenére, hogy fizikailag teljesen más kialakítás.
    Az állítható vetőcső jól jött, mivel a bal fülemet alaphelyzetben 1óra után kicsit nyomta alul, de a vetőcső állítással most jó. Izoláció is egész jó.

    Hangja elsőre (bejáratás nélkül, "out of the box") egész kellemes, szerethető, "fun". Hangképre engem becsapott, mert mélyekben kicsit kettős érzésem van, mintha túlzó lenne, ugyanakkor mégis valahogy kevés. De inkább a kiegyenlített felé húz (eddigi füleseim közül emlékeim szerint a legkiegyenlítettebb) Kicsit mosott néhol, de nem zavaró. Nagyon mély tartományban elvérzik (egyelőre, bejáratás lehet segít).
    Közép szerintem a helyén van, szépen elkülönülnek a hangok.
    Magas számomra vékonynak tűnik, tehát van, de nincs "teste". De lehet, hogy a BA után furcsa csak.
    A szeparációja jó.

    Összességében valóban kellemes füles. Ezért az árért ($16,5-ért vettem) bőven ajánlott vétel lehet. Főleg, ha ennyire kiegyenlítetthez közeli szerintem nincs ebben az árszegmensben (legalábbis én nem hallottam:B )

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák