Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz vicze #62042 üzenetére

    Hát, ez nem ment még annyit, szóval nem tudom, hogy eltűnik-e a tér, de majd meglátjuk. Kipróbálom majd a szigetelését is ma, mert fogok vele metrózni :D

    Igen, szerintem is ez már az a szint, amire lehetnek büszkék, nem valaminek a másolata, hanem tényleg tettek bele munkát, és jó is lett. Ide kellene felnőnie a többi kínai gyártónak is, mert vannak jó próbálkozások, de a legtöbbnél a kivitelezés olyan tessék-lássék.
    Megéri a 100$-t szerintem. Vagy mondasz egy másik fülest ennyiért, ami ezt tudja? :)

    schawo: Erre így nem igazán tudok válaszolni, mert még mindig nem teljesen tudom elhelyezni, hogy számodra mit ad a beyeres hangzás :) Én nem igazán szeretem (egy-két kivételtől eltekintve), ezt meg igen, szóval ez alapvetően nem jó előjel számodra. Inkább olyanokhoz tudom hasonlítani, amiket mostanában hallottam: DN900-hoz képest sokkal élénkebb magasak, de nem éles, nem fület bántó, a mélyek is kicsit dinamikusabbak és precízebbek, ami alapvetően zseniális azt nézve, hogy árban hasonlóan helyezkedik el a két füles (sőt, a Dunu még talán drágább is). Kicsit talán a prezentációja a TH900-hoz áll inkább közelebb, mint a Beyerekhez, csak nyilván nem olyan technikás. A Fostexnél eleve sokkal jobb a tér, természetesebben, könnyedebben adja a zenét, viszont kicsit fun, hazudós, és eléggé szét van húzva a frekvenciamenet, a mélyek alja hangsúlyosabb inkább, nem a 100Hz környéki domb jellemzi, a közepek kicsit visszább vannak tolva, de éppen annyira, hogy megnöveljék a térérzetet. Ez utóbbi például a 1more-nál nincs meg, nem domborítja ígya teret, hanem viszonylag közel, előtérbe helyezi a közepeket is, főleg azt a hangartományt, amibe a női énekhang esik, és ezt olyan módon tudja megszólaltatni, hogy tényleg ott érzem magam előtt az énekest (míg a zene többi részénél továbbra is érezhető, hogy egy fülhallgatóból hallom). Gyantom, hoyg erre nagyon rágyúrtak, mert Kínában a zenék 90%-a az ilyen közel nulla aláfestésű vokál, akár női, akár férfi, így nekik ezt kell jól prezentálni. Bevallom férfiasan, hogy tegnap este előszedtem a Christina Aguilera albumokat, és azt toltam, mert ennyire jól kihozza a lényeget belőlük. :B

    Nekem jelenleg ez a füles telitalálat: kényelmes, van mikrofon és távirányító rajta, minőségi anyagból van és még jól is szól. Egyedül az arany színt kcisit kímélhették volna, ha mondjuk valami titán, vagy akármilyen változatban kijön, úgy tényleg tökéletes lesz az igényeimhez :K

Új hozzászólás Aktív témák