Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    No hallgattam a Soundmagic E80-at...korábban olvastam hogy mély orientált, mások szerint nem...tehát kíváncsi voltam, dupla áron mit tud felmutatni az E10-hez képest...

    Anyaghasználatra jobbnak néz ki, bár még mindig nem vagyok kibékülve a vezetékével, de legalább hamarabb kirúgja magát mint a kisebbiké. A kapcsoló ügyes megoldás (alma vs android) ami kell fém rajta, ez sem lenne hátrány, de....

    A hang...

    Úgy érzem mindenben több mint az E10...teljesebb tér, közepek (ha lehet még jobbak), talán a magasai nem érezhetően jobbak,de elmegy...legalább sehol nem szibilanszozik...

    Viszont a mélyek tönkretesznek mindent...itt nem az egyenletes hang jut eszembe mint az E10-nél (sajnálom, nekem az egy hallgatható, egyenletes hang középmély kiemeléssel)...de itt olyan erőteljes mély energiákkal találkozom, hogy egy idő után semmi másra nem tudok koncentrálni, mint a mélyekre. Dupla pereművel valamit visszavesz,de akkor meg a jelenlét csökken, minden távolabb lesz...
    Ez itt nem egyszerű közép mély kiemelés,ez az egész mélytartomány hangsúlyozása...nekem nem jön be.

    Elképzelhető, hogy másoknak ez másként hat, mást hallanak, nekem minden a mélyekről szól...kár érte...

    Mert a közepei mesések, lágyak, dallamosak, természetesek....de nem tudom élvezni a mélyektől...

    Mondjuk egy T20 (persze sokkal drágább) esetében nem érzem ezt a mély fölényt, illetve ott finomabb, cizelláltabb, emészthetőbb...itt egyetlen szó jut eszembe a mélyekről:

    ROBAJ...

Új hozzászólás Aktív témák