Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz schawo #61491 üzenetére

    Amikor megjött, pont ezt éreztem én is, hogy "hát nem rossz, de erre volt ez a nagy felhajtás?". Meg mélytúlsúlyos is volt, ami engem zavar, de hagytam járatni (közben nem hallgattam) pár órát, és már akkor elkezdett szépen kinyílni, a mélyek is szolidabbak lettek, meg szellősebb az egész hangja (aki nem hisz a bejáratásban, annak ez a füles a legjobb példa a kétségek eloszlatására, annyit változik). Idővel nagyságrenddel jobb hangja lett, mint amikor megjött, és a head-fis srác is arról számolt be az elején, akinek volt mindkettő, hogy az alis csak kicsit hasonlít, az eredeti sokkal jobb, aztán amint beletett 50 órát, hirtelen megváltozott a véleménye, miszerint gyakorlatilag egyformák. A gyári AT-k elvileg bejáratva kerülnek forgalomba, legalábbis ott nem tapasztalták ezt a jelenséget, ez magyarázhatja a különbséget. Meg persze a szórás, ki tudja mit alkotnak a háttérben. De szép széles illeszték kell rá, a vetőcsöve sem keskeny, és így fog igazán jól szólni, a gyári nagyon szűk. A legviccesebb pedig, hogy a mérete és a külseje ellenére ez a legkényelmesebb füles, amivel eddig találkoztam.

    sheratan: a DIY vonal saját drivert használ, csak a dizájnt koppintják (szia KZ ANV), ez viszont elvileg 1:1 utángyártás, valószínűleg elfelejtették lekapcsolni a gyártósort a 2000. darab után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák