Új hozzászólás Aktív témák

  • Ébri

    senior tag

    Jön a tél, így fejhallgató helyett fülhallagatóra váltok. Pár éve vettem egy Sennheiser MX470-et, aminek a hangjával nincs különösebb bajom, viszont kissé halk (előző Sandisk MP3 lejátszóm hangosabb volt picit, mint a mostani Sony). Az ajánlott darabokat nézegettem, viszont ezeknél a fenti 119 db-énél kisebb értékek szerepeltek (tudom, hogy ez nem feltétlenül egyértelműen hasonlítható), valamint erősen zajszűrőek. Utcán járva szeretném hallani, ha vmit kell hallanom, nem tudom, mennyire fogják le a zajt ezek az in-ear fülhallgatók, illetve a spec-ekben szereplő 100-105 dB mennyire elegendően hangos.

    Azért akár jobban szóló fülhallgatóra is lecserélném, ha már le akarom, s tudtok ajánlani vmit.

    Zenehallgatás vegyes, rock, régebbi szinti (jarre, vangelis), folk, klasszikus, metál.
    Ár: ha nagyon jó akár 20e fólé is mehet, azért 30 fölé már nem látom értelmét, ahhoz már nagyon szupernek kéne lennie :).
    Nem nagyon láttam nem in-ear-t az ajánlottak között, gondolom jobbakból kikoptak, ha nem, akkor olyat keresnék (talán kevésbé izolálja a külső zajokat).
    Hagyományos kábelvezetés, de a fül felett se akadály..
    Nem nyak mögötti vezeték..
    Van ezeknek megfelelő jó fülhallgató?

Új hozzászólás Aktív témák