Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz MPeter87 #40198 üzenetére

    Igen, ebben a kategóriában érdemes azért szétnézni. Szerintem ami jobb az 535 LTD-nél, az árban úgy a duplája volna... W4R-t meg tudsz hallgatni (volt múltkor is amúgy, csak kevés figyelmet kapott), talán még az UE900-at érdemes, de csak a hangkaraktere miatt, ha esetleg olyanra vadászik az ember, mert szerintem amúgy technikailag nem olyan jó (de majd újra ki fogom próbálni, mert még az 535 előtt hallottam). Akkor ott az új Westone széria, az Earsonics, Noble, meg hát végülis a K3003 is, csak hát... :D

    Kábelnél az előre gyártottak általában marha drágák, több száz dollárosak. Ami nekem van, az ilyen házilag készített, szerintem jó, de azért arra figyelj, hogy főleg az ezüstre azt mondják, hogy világosítja a hangzást, elvileg a réz az melegebb hangzást ad. Nyilván mindenképpen OCC kábel kell, és 4-5-6-7N (minél magasabb a szám, annál tisztább az alapanyag, ugye azt jelöli, hogy a 99,99...%-os tisztaság esetében hány 9-es van). De amúgy nem kell hinni annak, hogy a nagyon drága sokkal jobb, sok esetben ez simán placebo, meg lehúzás keveréke.

Új hozzászólás Aktív témák