Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Shufny #11452 üzenetére

    A sunrise fülessel nekem nem volt ilyen problémám, mivel elég kicsi a fülem, és a közepes fülgumi elég szorosan illeszkedik bele.
    Azt kell mondanom a sunrise mélyeiről, hogy a legmélyebbre megy, amit valaha hallottam, (mélyebbre, mint a DBA-02), de nem nevezném basszusra kiélezettnek. Van, mélyre megy, de nem vonja el a figyelmet semmi másról. Nekem pont ez az ízlésem.
    Talán az armatúrás fülesek karcosabb hangja hiányzik picit, de nem annyira, hogy lemondjak a nagyon mély basszusokról, és a 10-11kHz feletti tartományról, és a rendkívül kiegyenlített hangzásról.
    A DBA-02 is szuperul szól, de nem ér dupla annyit, mint a sunrise, ráadásul a hatalmas mérete miatt könnyen kifordul a fülemből.

    mod: kb 3-4 hét múlva akarok vásárolni, addig aktívan nézni akarom a kínálatot.
    A részletesség érdekében lemondok a nagyon mély hangokról, de csak ha alacsony áron jutok hozzá. Ezért szóbajön még a SoundMagic pl50, amit meg akarok hallgatni, mert tartok tőle, hogy a magasakkal nem leszek elégedett. :B

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák