Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz Dorian #86441 üzenetére

    Persze, de egy szakács is másképpen ül be egy étterembe mint egy átlag polgár. :R

    Konkrétan viszketek a hifi kereskedőktől. Többségük azt hiszi, hogy kurva okos, de a poén az hogy egy jól felkészült vevő néha fényévekkel többet tud mint a pult mögött álló fószer. Egyszerűen nagyobb a tárgyi ismerete. Ez a történet igazán akkor szép amikor erre az eladó nem jön rá és nyomja a hülyeséget tovább... :C Valahol még szórakoztató is...vagy éppen bosszantó.
    De vannak toppos emberek is akik két perc alatt úgy tesznek eléd egy gépet ami te magadtól soha nem fogsz összerakni. Én nem érted, hogy a boltban olyan fasza volt itt miért nem szólt jól. Ilyennel nem sokan találkozhattatok
    , mert nem webshopos kiszolgálók, hanem időpontos, beülés helyeken vannak és abból is csak páran tudják ezt a szintet. na azoktól lehet tanulni igazán. De ne azt figyeld amit mond, hanem azt nézd, hogy mint csinál. ;)

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

  • Ear001

    addikt

    válasz Dorian #86441 üzenetére

    Vevő is láthatja másképp. Mondjuk én. Egy jó hifi kereskedő, ami Nagy- Britanniában vizsgához kötött szakma alapvetően jó problémamegoldó és akkor lesz sikeres, ha kellően jó emberismerő is. Ismeri a vevőit, folyamatosan menedzseli a hifi láncukat, kész megoldásokat szállít. Itthon is van egy-két ilyen kereskedő, de a legtöbb sajnos nem ilyen. Gedeon sem tűnik annak. Megnéztem pár videóját általam is ismert cuccokról. Abból az derült ki, hogy vagy nem tudja őket helyükön kezelni, vagy üzleti érdekből minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyunk elégedve. Nem látom a kereskedői hozzáadott értéket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák