Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v1rus

    tag

    válasz Bodz #67008 üzenetére

    60k-ert nagyon sok jo ertekelessel univerzalisan kb az AudioQuest DragonFly Red, ami hozna biztos javulast. Nincs benne semmi csicsa, semmi gomb, keves dolog tud elromlani rajta, nincs kulon tap, tenyleg faek egyszerusegu, kerdes a hangjat milyennek ereznem szemelyesen. Cserebe gondolom megfizettetik azt, hogy ilyen kis meretben van.
    Sajnos semmi mast nem hallottam meg, a Mojo-t sem, de az tipikusan az a kutyu, ami egyszeruen nem szolhat rosszul, mert annyi komoly oldal meg annyifele ember dicseri szinte egytol egyig kulonbozo fejesekkel, hogy csak nem en vagyok a vilag egyetlen embere akinek az sem jo :D Mondjuk egy dolog van ami nem tetszik, az az ara... viszont mar azon is gondolkodtam, hogy feleslegesen turaztatom magam es ehelyett a zsakbamacskas "kis penz kis foci" helyett, gyujtok meg jovo ev elejen valameddig, aztan benevezek ra, es letudtam kb orokelet +- 1 evre ezt a DAC/AMP dolgot, tekintve hogy a hallasom mar javulni nem fog, igy ha ezt ugy itelem nekem mindent megad, nincs hova tovabb ("persze-persze, gondolod most naivan" - szerintetek :D).
    A most felsorolt mind2 kutyu kaphato itthon is egyebkent, ahogy nezem azonos arban kb a kulfoldiekkel, ergo nincs ertelme kulfoldivel szorakozni a gari meg ilyen olyan szallitgatas miatt. Egyebkent utobbit biztosan meg tudnam hallgatni, ha contaxg nem unja meg nagyon a fejem es ujra meglatogatnam :DDD Es lehet, hogy a DragonFly Red-re is talalnek lehetoseget. Mert ezt a berendelem, meghallgatom, tovabbadom dolgot minimalizalnam amennyire lehet. Nekem ugymond nem hobbi a zeneles meg a kulonbozo ilyen cuccok kiprobalgatasa, igy inkabb celiranyos lennek, mint hosszan elhuzodo tapasztalatgyujto :)

  • Ear001

    addikt

    válasz Bodz #67008 üzenetére

    Mi a nem modern az Aqua-ban? Egyedi FPGA, R2R, csomó saját fejlesztésű rész, MOS-Fet és cső hibrid, etherCON, DSD 128, 384 kHz, 24 bit USB-n át.

Új hozzászólás Aktív témák