Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v1rus

    tag

    válasz Bodz #67005 üzenetére

    Ezt nem tudtam, hogy a DF mindig aktiv...kisse csalodas a teny maga. Minden esetre ez volt ugymond a legkisebb baja. BX5-tel sajnos nagyon rossz parositas, mert szerintem ugyan arra hegyezodik ki a hangjuk. Annyira szurke es unalmas lesz tole a zene, hogy felelmetes. Sokkal inkabb a Xonar U3 hajtsa oket, mint a Sabaj D4. Angliaba kell visszakuldeni amugy, 9k az EMS oda. Nem vagyok en bolond, eladnam szivesen araban HA-n pl, mert meg a vevo is jol jarna miutan ez BF-es aron lett veve. A gond az, hogy jopar funkciot nem teszteltem le/nem tudok letesztelni (optika, line out, BT, taviranyito) es igy nincs pofam eladni, mint hibatlan 1 hetes darabot, hiszen ha valami nem megy, akkor utana jon a (jogos) reklamacio es az egyebek, amihez semmi kedvem gari hijjan. Plusz az azert sejtheto ezek utan, hogy ebben az arsavban nem lesz lenyegi elorelepes a meglevo Xonar-hoz kepest, 100-150k korul pedig nem tudok/akarok erre most aldozni. Meg meg melle egy fejes is kellene ugye. Egyebkent a Beyer Amiron Home volt az, ami legjobban tetszett hallgatozaskor meg ezzel a Sabaj-jal is. Cserebe az is 150k kornyeke :D Szoval egy nem zsakbamacska Chord Mojo meg egy Amiron Home bele is kostol a 300k-ba :) Ugye ez kicsit tulszalad az eredetileg 100k koruli limiten :D De ha az Amiron Home helyett a DT990 Editiont valasztom, akkor is 200k, az meg mindig duplaja. De ettol fuggetlenul szivesen veszem, ha valaki tud ajanlani valamit 50k-ig kb. Hatha talalok HA-n hasznaltban pl. Nekem tenyleg a hang lenne az elso, tehat BT, kijelzo, szepseg nem annyira erdekes, csak szoljon kellemesen.

  • Ear001

    addikt

    válasz Bodz #67005 üzenetére

    Azért van egy pár modern DA, amiben nincs, 47 Lab, Sparkler, Tmp a 1543-akkal, rafináltabban az Aqua-k, a Metrum stb. Amúg minél magasabb a bitszám, a mintavételezési frekvencia, annál kevesebbet, vagy éppen már semmit sem csinál a szűrő.

Új hozzászólás Aktív témák