Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krichd1

    addikt

    válasz fericske #58215 üzenetére

    Igen, ez általában úgy van, hogy ahogy mész felfelé a kategóriákkal, úgy lesz egyre jobb a DAC chipet támogató körítés, ami nagyon fontos. Én hallottam egymás mellett a Wadia 121-et és nagyobb 321-et, és bizony jobb rendszeren könnyen meghallani a kettő közötti difit és még a 321-re sem mondanám azt, hogy teljesen kiölték belőle a rossz értelembe vett Sabre hangot, illetve a Wadia elektronikáknak is van egyfajta karaktere, amit annyira nem kedvelni úgy általában. Nyilván persze ez a kategóriájához képest értendő, tehát ezek egyértelműen sokkal jobbak mint a filléres DAC-ok.
    Egyébként szerintem az első generációs Sabre 9018 chipekhez anno még nem nagyon találták meg a megfelelő körítést, ezt inkább csak egyfajta tanulási korszaknak nevezném. Nagyon sok Sabre alapú DAC-ot hallottam 1mFt alatt, egyik sem volt olyan, amit megvennék. A mostani generációs Sabre DAC-okat már az új K2M és a Pro szériás chipekkel szerelik, és talán a tervezők is fejlődtek, tanultak a korábbi hibáikból. Még kevés ilyen újabb DAC-ot hallottam, hogy véleményt formáljak, de mindenképp van fejlődés.

    Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

Új hozzászólás Aktív témák