Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz emiki6 #49883 üzenetére

    Épp most ugrunk rá a piacra tesómmal, már gyártják az új készülékek NYÁK-jait! :DD Lesz fejeserősítő és DAC is, a jövőben meg még ki tudja. Ő amolyan manager típus, van gyomra a papírmunkához meg ilyesmi...

    jacint78: "A személyes szubjektív tapasztalatok részemről totálisan semmisek, irrelevánsak, de ezt tudod már."
    Így van, tudom. Mégsem adom fel a reményt (ahogy Galilei sem adta, bár nem mérem magam hozzá): aki kicsit is érdeklődik a tudománytörténet iránt - szerintem mindegy, melyik részterületen -, láthatja, hogy a kerek-egész-logikus, ámde téves elméletek azért tartották magukat sokáig, mert az emberek irrelevánsnak tartották azokat a tapasztalatokat, amik nem feleltek meg a szeretett elméletüknek. Pl. a tér és az idő vonatkozásában szép volt a newtoni abszolút tér koncepciója, de megdőlt, később pedig az abszolút idő sem volt már tartható. Most pedig még a legmodernebb Standard-modell sincs biztonságban, mert fránya részecskék nemcsak úgy bomlanak, ahogy nem lenne szabad, de már egy független kutatóintézet is megerősítette ezt. Úgy látszik, igaza volt Pál apostolnak: a tudás rész szerint való, nincs mindentudás. Az élet csupa meglepetés, ha nyitott rá az ember. :)
    A nehéz kérdés persze az, hogy mennyire kell védeni a tudományt az áltudománnyal szemben. Személy szerint konkrét esetben erősen túlzónak érzem a hozzáállásod; a fürdővízzel együtt a gyereket is kiöntöd.
    :R

    "amíg nem tudjuk, hogy rosszabb lett, utána már a hallásunk is megváltozik, ilyen az ember."
    Az a megtévesztő, hogy ezt alaptalanul állítod, mert sehol nem találkoztam olyan véleménnyel, hogy az aszinkron újraórázott jelet valaki először jónak, majd rossznak hallotta volna, miután megmérte.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák