Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solicidium

    aktív tag

    válasz honfoglalo #463 üzenetére

    Fent van az adatlapomon, hogy iaudio u3-mam van, no eq és no jeteffect-tel használom, tehát totál alapon. Zenék 320kbps mp3, flac. A pa2v2 max oldalzsebben fér el, kétszer olyan vastag mitn egy átlagos mobiltelefon, a területét meg jól szemlélteti esfrost kulcscsomós képe, u3-ból három db ráférne majdnem.
    Nekem nem nagyon volt dolgom apple cuccokkal, tehát a lod részéről nem tudok nyilatkozni, esfrost szerint sokat számít, h lod v fülhallgatókimenet, engem ez a probléma szerencsére nem érint, de én félnék, h egy sima line-out (ugye esetünkben lodként) túl halk lenne a pa2v2-höz, így azt fel kéne tekerni eléggé és amint mondtam, nekem 2/3 hangerő felett már hallhatóan sípoló és sistergő alapzajt produkált, aztán lehet, h ez line-outtal nem lenne így. Alac v flac problémában sem tudok segíteni. Én ExactAudioCopyt használok grabbeléshez + flachoz a flac kis progiját, ami wavból dolgozik, mp3-hoz meg az EAC-os lame plugint. De érdemes rákeresni neten vmi ilyetén formán. h flac to (vagy 2) apple lossless (alac).

Új hozzászólás Aktív témák