Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92251648

    törölt tag

    válasz kk831228 #2616 üzenetére

    Ha nem lenne versenytársuk, akkor mindenki hazai készülékeket használna, nem?

    Én korábban hazai kereskedőkről beszéltem, nem gyártókról, bár van nekünk néhány kellemes itthon készült termékünk is (hiVOX, Heed). Az áruk annyi, amennyiért megéri csinálni, illetve amit a piac elbír. Senki nem fog vállalkozást alapítani veszteség gyártására, de a távol-keleti készülékek árával nagyon nehéz versenyezni, márpedig szinte minden ott készül.

    Szerintem a hazai boltokban elég jó kínálat van 30-100e Ft közötti normális DAC-okból, külső hangeszközökből ahhoz, hogy ne ismeretlen cuccokat kelljen vennetek az eBayről. Én azt látom a PH! fórumán így néhány hét jelenlét után, hogy legtöbben a Neten vadászott vélemények alapján vásárolnak kipróbálás nélkül. Ezzel csak annyi a probléma, hogy véleményt az is írhat egy fórumra, akinek zero tapasztalata van más termékekről, meg olyan is írhat, aki már sok mindennel találkozott. Kívülállóként viszont nem tudod, ki melyik csoportba tartozik. Pár napja magabiztosan érvelt itt valaki, hogy a Zero DAC bizonyosan rosszabb, mint XY készülék. Érdeklődő kérdésemre adott válaszából gyorsan kiderült, hogy az illető egyikkel sem találkozott soha, csak valahol ezt olvasta. Erre mit lehet mondani?

    A Neten gyakorlatilag bármiről lehet pro és kontra érveket találni. Nem célravezetőbb elfáradni egy itthoni bemutató terembe, vagy kölcsönkérni néhány cuccot otthoni kipróbálásra?

Új hozzászólás Aktív témák