Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz ntomka #13329 üzenetére

    Előbb beszélek Bkercsoval, aztán válaszolok. Nem akarok olyan mondatot kiirni, amivel nem ért egyet, bár mi ketten ezt egybehangzóan megbeszéltük.

    Ezek szerint igenis nagyon jó helyen nyúltam az erősítőhöz....

    eladó Kawasaki j300 robogó

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz ntomka #13329 üzenetére

    A "jószág" valóban remek. Az mindenkinek tetszett. Megeszi reggelire a Canampot, Ha-prot. Tisztább, jobb. Ezt nem szeretném ragozni. Hallgassa meg mindenki maga. A kit fillérekért elérhető az eBay-en.

    A DacMagic nekem sötét kicsit. A saját erősítője elhasalt a Sennheiser HD40 alatt, ezt nem gondoltam volna. Nyomkodtunk ott rajta valami gombot (majd a gazdája nevesíti) :B , de én nem véltem változást felfedezni a hangban. Na szóval nem rossz, de nem az én világom. A rengeteg ki és bemenetnek köszönhetően igazi mindenes lehet belőle. Praktikumban verhetetlen. :K

    Yulong D100 II: Ezt nagyon eltalálták a kínaiak. Lineáris, nyugis, ezért gyakorlatilag bármilyen erősítő köthető utána. Most is "jószággal" hallgatom és nem vágyom az M-Stage-re...

    Az AMB kombó marha jó, igényesen van megépítve. A "magas csináló gomb" több embernek is tetszett benne. :D A T70-et hallgattam róla legtöbbet, jó párosítás. Igazából nem tudok belekötni (max. a két fába az oldalán). Szerintem megéri az árát.

    X-Fi HD USB: A szokásos megjegyzésem van. A húszezres kategória megfontolandó tagja. Meg kell venni és kész. Elvan a Creative driverei nélkül is, no para. Nem kell félni a névtől... :))

    HRT MSII+: Ezt még hallgatom, ha már van rá lehetőségem (köszi contaxg), később írok róla.

    #13332) contaxg: Opamp esetleg? Ezt a darabot már szedték szét, mi van benne?

    [ Szerkesztve ]

  • bkercso

    nagyúr

    válasz ntomka #13329 üzenetére

    Bajnokpityu erősítője az LM6172-vel szerelt ETA200-at és a TPA6120-at verte meg, utóbbit jobban, K701-el. Az LM6172 ár/értékben jó, de nekem is van jobb. A TPA-n viszont meglepődtem, SRH440-el nagyon jó. Talán a K701 alá nem +-5V-ról kellene járatni, vagy nem tudom. Nem volt benne elég kraft.

    (A Presenter kapható jobb dobozzal ETA200 néven, csak mindenki "ingyen" szeretne fém dobozt és egyebeket. :)) )

    Az MSII+-ban változhatott a sokat emlegetett szoftver, de akár a PCM1794 DAC-chip is. Ennek több beállítása lehetséges, és is szeretnék majd a saját PCM-emmel játszani ezen a területen.

    A kimeneten az újnál is NE5534+OPA2132 van?

    Bajnokpityu: Gyanítom, ugyan azt írjuk, de ezt nem értem: "erősitők akármelyike jobb lenne az általam tuningolttal, ez egyértelmű volt, mindkettőnknek." Tuningoltnál? Nem fordítva?
    Amúgy Te 24V AC-ról hajtod a diszkrét kínai tranyósat? Az sok, mintha a többi kevesebbről járna, nem. A hűtésből gondolom. Ez is dobhat a hangon talán (?).

    Bodz: Mi az a 2. képen, ami űberszuper? JLH?

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • bigmasterg

    addikt

    válasz ntomka #13329 üzenetére

    Kíváncsi lennék, hogy az AMB, vagy akár bajnokpityu erősítője milyen lenne a CEC-hez képest.
    El tudnék képzelni egy hasonló technikai szintű (netán' szintén balanced), kicsit színezősebb hangú erősítőt.
    Majd talán legközelebbi találkozón ott leszek.
    Most nem is lett volna messze, de sajnos nem tudtam menni. (Közeleg az államvizsga...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák