Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    Kis beszámoló a Burson V6 Vivid upgrade-ről

    Képek: [link]

    A Burson v5i-khez képest érzek előrelépést, tovább javultak a mélyhangok (még egy kicsit feszesebbek lettek, ütősebbek), talán a közepek maradtak, vagy alig érzékelhető változás van, mintha kissé közelebb jött volna az előadó, a magasak szebbek lettek.

    Szóval szerintem megérte a 40 ezret, most már nem is vágyom jobbra.

    Kicserélni amúgy nem volt különösebben nehéz, kézzel könnyen kijöttek a Burson v5i-k, berakni az újakat sem volt különösebben nehéz. Kellettek viszont a távtartók amiket adtak hozzájuk.

    Több bajom akadt a Gustard csavarjaival viszont, féltem hogy túlságosan "elnyalódnak" és benne maradnak majd (eléggé elhasználtak voltak már), így összeszerelésnél csak a legjobb állapotú oldalcsavart tekertem vissza, a hátul lévőket illetve a "fal" felé nézőt nem tekertem vissza.
    Nem is olyan nagy baj ez, legalább kap egy kis levegőt, ott ki tud szökni valamennyi hő, meg legközelebbi szétszedéskor könnyebb lesz, csak egy csavart kell kitekerni. Így is jól tartja a fedelét.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák