Új hozzászólás Aktív témák

  • Per Degaton

    tag

    válasz Tin #59890 üzenetére

    Sajnálom, hogy neked is előjött ez a dolog, azt hittem csak az enyém ilyen, de akkor ez lehet típushiba :F

    Megnéztem a feltöltött flac-oddal, na annál nekem nagyon durván kiakad. Elsőre nagy bátran feltekertem 3 óráig a hangerőt, minden más maxon és a kattanás után több mint fél perc telt el a visszajövős kattanásig, már azt hittem annyi neki :) Mikor lejjebb vettem akkor már csak pár másodpercre ment el, de akkor is fixen.

    Amiket megfigyeltem ezzel kapcsolatban az elmúlt másfél-két hónapban:

    - mindenképpen függ a hangerőtől, nem csak az, hogy jön-e a probléma, hanem az is, hogy mennyi időre megy el a hang. hangosabbnál hosszabb időre, bár ennyi még sosem volt mint most fentebb

    - a fejhallgatótól is függ, mert míg mondjuk a kisebb impedanciás, érzékenyebb NAD HP50-nél 10 órás hangerő állásnál megy el valahol, addig ugyanott a DT770-nel pl csak 12 óránál. de ezek kb ugyanolyan "valós" hangerőt jelentenek érzésem szerint, de a DT770-nél feljebb kell ehhez tekerni

    - EQ-val egész jól kezelhető a helyzet, ezért győztem döntöttem úgy, hogy egyelőre nem viszem szervízbe, meg mert nincs kedvem küldözgetni sehova :D (bár nyilván ez nem teljes értékű megoldás)

    Itt van amúgy az én példám: [link] a legeslegelején, 1-2 mp után kapcsol ki nekem, de rövidebb időre mint a te flac-odnál. A rendes letöltött mkv fájlnál pedig még könnyebben kapcsol ki, de ez tényleg lehet, hogy amiatt van, mert az "részletesebb", vagy nem tudom...

Új hozzászólás Aktív témák