Új hozzászólás Aktív témák

  • Goblin12

    őstag

    válasz Bodz #49816 üzenetére

    Hali.

    Igazából magam sem tudom, megláttam egy hirdetésben a két dolgot, és nem tudtam eldönteni, hogy elírás vagy tényleges, de akkor már eldőlt, hogy tényleges. :K

    Igazság szerint, nem ma, nem is holnap, de a közeljövőben szeretnék én is egy jól szóló láncot építeni.

    Amire szükség lenne, minden ami egy normálisan szóló lánchoz szükséges. A keret az azért nem tudom megmondani, mert nem vagyok tisztában az árakkal, hogy miért mennyit érdemes kell? adni, mivel látom, hogy ez a két TEAC cucc is 700€-700€ talán összesen 1600€-t szánnék a dologra, de ebben akkor benne kellene lennie ezeknek: DAC+Erősítő+Fejes+Kábelek, 500€-500€-500€-100€ a komponensek közt felosztva, talán a kábelre nem kell 100€.

    Az egyedüli komponens egy Laptop mint forrás, és annak is talán az USB 2.0-ás csatlakozója, ugyan van rajta FireWire, de ha a gép lenne cserélve, nem biztos, illetve az se, hogy kerülne rá FireWire, USB meg szinte 100%, hogy igen.

    Speciális igényem igazából nincs, nem szeretném telefonnal használni, csak notival/pc-vel, Windows 10-ről.
    ____________

    Felhasználási terület, az maga egy csendes szoba nagyon kevés kültéri zajjal. Szóval lehetséges, hogy a füles jobb választás ha nyitott lenne, nem baj ha kiszűrődik a hang, illetve ami fontos kitétel lenne, hogy ne roppantsa össze a fejem a fejhallgató és mindenféle képen cserélhető szövet párnákkal bírjon és a cserélhető kábel se lenne egy hátrány, az, hogy 1 oldalas vagy 2 oldalas a kábel vezetése az teljesen mind1.

    Valamint szeretném ha az összes komponens új lenne.

    A hangzás szempontjából, illetve amire használnám az Játék/Film/Zene és persze Skype/TeamSpeak, kb egyenlő %-ban.

    Pár példa:

    Játék: Witcher, BF, LoL, Syberia, Anno
    Film: Akció, Vígjáték
    Zene: Epica, Edda, Tankcsapda, Imany – Don't be so shy (Filatov & Karas Remix) , YouTube, talán még online rádió.

    Szóval elég vegyes a felhozatal, amit nem várok, hogy a basszus elnyomjon mindent, meg ultra magasokat se, mindenből legyen, de ne menjen egyik a másik rovására.

    Azt hiszem már csak azt nem adtam meg, hogy hol vásárolnék itt 3 országot tudok felsorolni: MO-AT-DE.
    A pénznem € lenne. Még valami eBay-t kihagynám, Amazonnal nem volt soha problémám, de valamiért nagyon örülnék a fizikai boltnak.

    Szóval ez a szitu, ebben kérném a segítségedet/segítségeteket.

    Bármi fontos infót kihagytam volna, elnézést érte. :R

    Üdv Goblin.

Új hozzászólás Aktív témák