Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    Ezt a Bug Head-et nem lesz kis idő kiismerni, oh my f****' God! :D

    Teljesen alapon, csak a Start-ra nyomva, nem dobtam hátast azokkal a zenékkel amikhez most hangulatom van. Tesztelgetést nem fogok most tartani, csak zenét hallgatni, így azt tettem be amit hallgatni szeretnék. (Disclosure, fujj-fujj műzene) ezzel csak más volt, de nem jobb, mint a Foobar.

    Nagyon idegesítő, hogy be kell zárni a programot, elindítani újra, és csak akkor lehet módot váltani.
    Most Upsampling X8beállításon van, éppen a legelső "Green" a száz-nyi preset közül. LPF free.
    Na így most sokkal élvezhetőbben szól, mint előtte, tényleg jól kiemelődnek a dolgok! :) De lehet csak placebo, nekem mindent megszok(ik) a fülem. :D És nem lehet lejátszás közben váltogatni a módokat... Úgyhogy ezért mondom ez sok idő lesz, mert így marad a "tartós hallgatás egy beállításon, majd áttérni másikra" és ha valami hiányérzet van, vagy jobban elkezdenek mozogni a vázizmaim a zenére, akkor tudom, hogy itt jobb vagy rosszabb lett az eredmény. :D

    De a japánok nem semmik, ez a csávó is egy újabb példa rá :D sőt, enyhe autizmus jeleit vélem felfedezni ezen a programon, volt amúgy ilyen osztálytársam, elektróból, matekból elég penge volt, de semmi más nem érdekelte.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák