Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    Üdv!
    Itt is megpróbálkozom a kérdésemmel, a hangkártya topikban nem kaptam rá választ (és ezt a topikot ajánlották).

    Egy Modecom MC-SHF120U 2.0-s hangfalhoz keresek olyan erősítőt (DAC-t), ami hallható különbséget eredményez az alaplapihoz képest, tehát kihozni belőle amit lehet.
    Eddigi próbálkozásom egy Asus U7-es hangkártya, de gyakorlatilag 0 a különbség. Nem hallani különbséget az alaplapi (Samsung-NP300-E5Z-S03HU - igen laptophoz lenne használva, tehát valami külső cucc kéne) és az Asus között...
    Az értékhatár 50k lenne, amit maximum rászánnék. Még feltétel lenne az, hogy Linux alatt is használható legyen, sőt, csak linux alatt lesz használva. Jöhet használt, ebay bármi. :DDD Egyáltalán létezik-e ilyen, mert az ajánlottakat végigzongoráztam, meg egy keveset keresgéltem a fórumban is, találtam pár noname, de ajánlottat is, az olyan ötletet is nagyon szívesen meghallgatom. Csak azt füleshez vették, ha jól emlékszem.
    Egyébként semmi más opció nem szükséges, semmi csili-vili.

    Azért nekem az is furcsa, hogy a nagyon ajánlott Asus U7-nél nem érzek különbséget. Tényleg az integrált lenne ilyen jó? :DDD

    Köszi szépen előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák