Új hozzászólás Aktív témák

  • medovarszki

    csendes tag

    Sziasztok! 20-30 ezres kategóriában keresek PC-hez DAC-ot egy pár Kürbis meghajtásához. Tudom, hogy ennyiért ez az alsó szegmens, de ebbe a láncba nincs értelme sokkal drágább komponenst venni, és az alaplapi hangkártyánál biztos nagyságrendekkel jobb lesz így is. Elég sokat olvasgattam a témában, de a lehetőségek tárháza olyan széles, hogy mindenképp örülnék valami kapaszkodónak. Dobjatok be légyszi pár típust, ami ár/érték arányban toppon van az alsó szegmensben, sőt ha esetleg leírnátok a pro/kontrát, személyes tapasztalatokat azt még inkább megköszönném.

    És még valami: USB-ről, vagy optikáról célszerűbb etetni? Józan eszem azt mondaná, hogy digitális jelről lévén szó, a láncnak ezen a részén még mindegy, de a tesztek egy része amit olvastam ennek némileg ellentmond, szóval nem tudom, hol az igazság. Azt tudom, hogy USB esetén stabil feszkó végett mindenképp külön kell gondoskodni a tápellátásról, de meg sem fordult a fejemben, hogy USB-ről kapja az áramot. Mindenesetre inkább optikai bemenet felé húz a szívem. Szóval ezeken a pontokon kicsit felvilágolhatnátok, hogy mi miért jó, vagy nemjó.

    Köszi, előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák