Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    A kábel ügyben nem szeretnék további felesleges vitát generálni, már mint, hogy hallható-e eltérés a gyári nyomtató USB-s kábel, és egy jobb minőségű között, csak a személyes tapasztalatomat mondom el, ki lehet próbálni.
    Kb. 3 hónapja ruháztam be egy Audio DG NFB-15-ös DAc-ra, és egy ATH-AD500X fejesre. Én ezt a kábelt szereztem be a gyári helyett.[link]
    A kábel ára újonnan kb. 100 dollár, nekem sikerült tízezer Ft-al olcsóbban hozzájutni, úgy gondoltam, hogy ennyit megér. Nos, a gyári USB-t használva, csak anyit csináltam, hogy a DAC hangerőszabályozóját maxra tekertem úgy, hogy természetesen semmilyen zene nem szólt. Már kb. az 50 %-os hangerőn is hallható volt egy minimális sustorgó hang, ami a hangerőszabályozót feljebb tekerve, nyílvánvalóan egyre erősödött, max hangerőn már eléggé zavaró volt. Nem ragozva tovább a témát, a minőségibb kábellel, a max hangerőn is igen csak fülelnem kell, hogy bármilyen alapzaj is észlelhető legyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák