Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    koszi a valaszt mindenkinek, jelentem sikerult teljesen osszezavarni:DDD

    ---

    rovid varians:80-120 kozott keresek olyan fules megoldast, ami rendesen megszolal, tehat ennyibe az (amp) / (dac) / fules megoldasnak be kene ernie. kinaiakat, klonokat es BYO cuccokat kihagynam, magyar arukapcsolasok nem jatszanak. SACD/DVDA/japanese gold plated remastered ultimate definitive editionokbol kinottem, bar par akad itthon, de jellemzoen nem a referencialemezeket hallgatom.

    tenyleg az a megoldas, hogy veszek egy AKG 242ot?

    ----

    namost, vegigneztem audiobotot meg par forumot, nuforce udac 1-2vel a hangero okenak tunt K701el, 702 es 712 pedig egyezik impedanciara. mondjuk a K530am is 55ohmos, szoval azert akkora kulonbseg nincs. de ha annyira mondjatok, hogy problemas, akkor a 712t vennek. de nem ragaszkodok a K702hoz, igazabol a Q701 nekem jobb megoldas a felnyitott kialakitasaval. ha a K702 ilyen problemas, akkor kiesett a listarol.

    specifikacio alapjan olyan 108dBig elegnek kene lennie a nuforce / icon ido parosnak.

    K600/650 kiesik, azoknak meginkabb kell erosites ahogy nezem.

    Gradokat neztem, 225e/325e/325is elvileg sokkal kevesbe erzekeny erositesre arkategorian belul. kb az ATH50(X) szintje. Fidelio X1/X2 szinten ez a szint.

    Beyer T90 es 990 edition 250ohmmal fenetudja, bar utobbi 32 ohmmal meg oke lenne.

    vagy vegso megoldaskent veszek egy audio technica ath-910 prot abbol kiindulva, hogy elvileg a 900nak nem kellett erosites, es orulok. vagy egy AKG 242ot.

    --

    viszont egy hete nincs fulesem, es kezdem unni, hogy folyamatosan hurcolom haza a sonyt, szoval lassan kene megoldas is :B. koszonom a segitseget:R

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák