Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi83

    aktív tag

    Legelőször is szeretném mindenkinek megköszönni annak, aki segítséget nyújtott az iFi-vel kapcsolatban.
    Tegnap késő este megint nekiálltam a kis alu doboznak.
    Most már csak iPad-ról. Különböző forrásokról hallgattam: pc-ről streaming (flac), webrádió, spotify, youtube.
    Ugye a fejes erősítő részét már kitárgyaltuk. A lényeg, hogy a DT770-et számomra még éppen kielégítően meghajtja.
    Viszont olyat művel akár egy spotify free hanganyagával is, ami nekem nagyon tetszik.
    Részletes, bár kissé steril lesz a zene, szinte minden elektronikus felvétel jól fekszik neki. A mélyek még iPadról sosem jöttek ilyen mélyen, és precízen.
    Nem minden rock tetszett vele, de a Rammstein - Mutter c. albumát nem tudtam otthagyni.
    Élő hangszeres albumoknál (Sting - Live in Berlin) jó volt, az Audinst-on kicsit érces, keményebb volt az énekes hangja, míg itt kevésbé, kissé unalmasabb, de hosszabban hallgatható volt.

    Összességében, egy jó kis eszköz, de helyén kell kezelni.
    Nem ajánlanám csak pc-hez. Ennyiért nagyon jó dolgokat lehet rendelni Kínából, vagy figyelni a használt piacot.
    Ha abból indulok ki, hogy csak i-eszközhöz akartam valamit, akkor már sokkal jobb vétel.
    Magyar garival, 2 nap szállítással ott van bárki asztalán. És mehet alá: pc, iOS, android.
    A DSD részét még mindig nem próbáltam (fájlok beszerzés alatt), az még árnyalhat a képen. Külföldi fórumokon is kiemelik a DSD-n nyújtott minőségét.
    Most már iPad-om is megközelíti a pc-s láncomat hangminőségben. És valami ilyesmit akartam.
    Elégedett vagyok, és ajánlom másnak is egy próbára legalább, de valamilyen könnyebben hajtható fejessel.

Új hozzászólás Aktív témák