Új hozzászólás Aktív témák

  • adammkaa

    senior tag

    válasz bkercso #23808 üzenetére

    Igazából kevés olyan zenéket hallgatok mint ti hogy meghallgattok egy számot és ismeritek minden egyes részletét és hangot, és ezért vesztek esetleg jobb dac ot, de ahogy láttam a te kisdac vagy nagydac cuccosnál kevés embernek van jobb. Nekem meg elég az ha olyan vagy hasonlóan szól mint a te készüléked. Főleg írtad hogy ezek mennyiért mennek hivatalosan.A fejhallgató erősítőt meg ugye ismerem az meg elég lesz később is ha esetleg veszek majd egy komolyabb fejest. Nekem elég ennyi tapasztalat + saját tapasztalat hogy tudjam jó lesz az nekem. Meg azt hogy amilyen zenére kell nekem dinamikában nem lesz hiány és szerintem minőségben sem ami a dacot érinti, egybe van az egész valami tápot kell majd szereznem hozzá mert ha jól tudom alapból amit adnak hozzá nem m.o-i szabvány a vége, és nem tudom milyen kell majd hozzá, mert biztos kihasználom hogy van rajta DC.Kicsi, szép, nekem tetszik külsőre, főleg a fizikai hangerő állítási lehetőség. Nekem jó lesz az. Mondanám hogy írnák róla pár szót ha megjön, de felesleges szerintem. Nem tudnám úgy előadni meg viszonyítani hogy átmenjen milyen is a hangja. De dobálóztok ide oda az dac meg amp elnevezésekkel nagyjából tudjátok ti azt úgy is. :K

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5 Black

Új hozzászólás Aktív témák