Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Freddy76 #4950 üzenetére

    Szerintem olyan motivációt képzelsz a dolog mögé ami nem létezik.
    Csak mint érdekesség érdekel a fuji, de eddig nem érintett meg különösebben.
    Minimális az esély, hogy akár csak egy olcsó váz+obi erejéig legyen ilyenem, főleg most, hogy év végéig standard lesz az este 6-7-8-ig melózás, azaz még a mostani rendszeremet se nagyon fogom használni. A teknózásra/kütyübuzulásra meg ott vannak a miniPC-k amiket összerakok, engem az ilyen téren jobban érdekel.

    szerk: )Mert közben te is kicsit kiegészítetted) Ami engem egy kitobiban érdekel abban a 18-55 nem jobb semmivel, értsd képernyő méretben nekem elég a 12-32 rajza is, méretben/súlyban és nagylátó oldalon a 12-32 jobban megfelel az igényeimnek. És nem, nem gondolom, hogy az m4/3 jobb lenne, viszont az én igényeimnek jobban megfelel és ezért cserébe a képminőség terén hajlandó vagyok kompromisszumra (vagy ha úgy tetszik, az a szint is megfelel amit ez is tud.) Érdekes egyébként, hogy tükrös vs. m4/3 időszakban ez egy teljesen normális és elfogadott érv volt és az azóta fujira váltó milc-tulajok egyik alap mondata volt, most meg mintha nem akarná senki érteni...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák