Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Parci #2802 üzenetére

    Hát nekem nem mindegy hogy 100, max 150, vagy 250-300 képet tud.
    A mostani 150ből (amit hibriden tud) akkor kb 60-80 képet tudna a mostaniak akksijával és evf-el. Kis gépnél ez azért sokaknak számít, és gondolom te is tapasztalod,meg a fél net is azért sír hogy minél több ideig menjenek az X10/X20asok, mert a másodgépesek sírógörcsöt kapnak a gyakorlatilag inkább 100 képtől.

    Szerk: Ejha, fuji elég optimista, szerintük 270-700 képet elketyeg a huszas. Hát, X10 után nehezen hiszem... 20ast még nem használtam annyit hogy kiderüljön mennyit bír.
    Úgy nézem 270re mérte a tizest is a CIPA.. hogy 3ből 1 akkum dísz azt tudom, de a másik kettő nem hiszem hogy ilyen gyenge lenne, és azt sem hogy akkor 6mpixelen kijelzőt kikapcsolva af-s-el, nem exr módban, képeket ritkán visszanézve ne kéne hogy elmenjen akkor 300-350képet vaku nélkül - és rengtegen keresnek combosabb megoldást, gondolom nem én vagyok az egyedüli akinek így bírja.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák