Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    válasz Parci #15897 üzenetére

    Mindkettő marha jó gép, vitán felül. A fuji viszont ha ugyanarra a szenzorra épít x-trans-szal jobbat köp natív. Viszont 600k környékén már írjon gyorsan kártyára, lopja el a fuji műfény wb mérését stb. Persze ez mind kezelhető, meg egyikért se cserélném a 6300-at, az is jóval többet tud nálam. Sőt a 6000 is többet tudott :DDD
    De nagyon tetszik portré módban a fuji trükkös kijelzője, lehetne kevésbé tolakodó a sony szintezője, stb. Ha végre összelapátol a fuji egy épkézláb vakuvezérlést, szerijtem jobb. Tudod, a szokásos fórumos fotelből okoskodás...

    Egyébként meg kicsit már tényleg elgurult a gyogyszer a 6500 árával, a 6300 után megint. Duplán. Fusson az A7 széria felfelé, kiválók az üvegek, jórészük nehezen verhető.
    Viszont az aps-c üvegek konzumer üvegek jórészt. Én tényleg elvagyok velük, több, mint használhatóak. De ha 600k-ért kellene alá vázat vegyek, már rögtön útálnám a 35f18-at is a loca miatt, meg a többinél se akarnék ilyen kompromisszumokat. Frissülni kellene a 1670Z-nek. Persze lehet a 6500-ra már mindenki csak cine üvegeket vesz, fene tudja.

    [ Szerkesztve ]

  • silmatauki

    őstag

    válasz Parci #15897 üzenetére

    "a6500 nem üti meg a szintet? (annyira nem ástam bele magam ezekbe, úgy sincs rá pénzem)"

    Videóban valszeg (még senki sem tud pontos választ adni!) gyengébb a túlmelegedés (és esetleg a rolling shutter) miatt: ha szoftveresen ki is kapcsolták a lekapcsolást, valszeg zajban stb. azért meglátszik a “hack” eredménye.

    Plusz persze a szokásos dolgok: Bayer vs. X-Trans (ez utóbbi természetesen jobb, ha az ember Iridient-et vagy C1-et használ), lényegesen minőségibb natív Fuji obipark stb.

Új hozzászólás Aktív témák