Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz I_Am #263 üzenetére

    Attól függ milyen kagyló :D

    Vendéglátásban dolgoztam sokat, de flambírozott kagylóról nem hallottam soha :))

    Az osztriga az egyik menő kagyló, melyről sokat hallani, hogy afrodiziákum meg minden, meg ínyenc, -egyébként broaff- ezt nyersen, élve tálalják, citromot rá, azt szürcs. mint a takony... Vigyázni kell hol fogyasztod, ha nem friss, 1-2 napig is rosszul lehetsz, ha meg allergiás vagy rá, még rosszab.

    A másik ismert cucc a fekete kagyló, na ezt főzni szokták, s nagyon sokféleképpen tálalható, különböző szószokkal általában.

    Én személy szerint csak főtt kagylót eszek, leginkább paradicsommártással, meg tészta, sajt :D

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

  • Thulcandra

    senior tag

    Na, ma én főzök.

    Bableves meg lángos bele az emberek arcába jól. Persze a lángost kefíres tésztából csinálom, mert az nem szívja be annyira az olajat mint a krumplis. Meg nem is annyira nehéz.

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

  • Thulcandra

    senior tag

    Rakott krumpli másképp:

    Pontos adatmennyiséget nem írok, attól függ mekkora lábosban, tepsiben készítjük, úgyhogy szemmérték hajrá.

    Ami kell: krumpli, tojás, darált hús (sertés, csirke, nyúl is jó!), hagyma, sajt (lehetőleg füstölt), tejföl, fűszerek: só, bors, majoranna, pirospaprika, őrölt kömény

    Krumplit meghámozzuk, megfőzzük egészben
    Tojást is keményre főzzük
    Miközben ez fől, a hagymát apróra vágva olajon üvegesre pirítjuk, belerakjuk a darált húst, megsózzuk, mikor megfehéredett, rárakjuk a pirospaprikát és a többi fűszert ízlés szerint, hamar átkeverjük, majd kevés vízzel felöntjük. Hagyjuk párolódni, majd mikor a víz elpárolgott, kicsit lepirítjuk, ezután egy pici vizet nem árt még ráönteni, hogy legyen szaft.
    Miután a krumpli megfőtt, le kell reszelni nagyjukú reszelőn, és ugyan ezen a sajtot is. A tojásokat felkarikázni (miután megszabadítottuk a héjától persze).
    A sütésre kiválasztott tepsit/lábost kikenjük olajjal, az aljára rakunk egy réteg reszelt krumplit, megsózzuk, meglocsoljuk a hús szaftjának a felével, s ráterítjük a húst, erre ráterítjük a karikázott tojást, majd a maradék krumplit, amit megsózunk, meglocsoljuk a maradék szafttal. Megkenjük tejföllel, s rászórjuk a reszelt sajtot egyenletesen.
    Előmelegített sütőben 180-200 °C -on rápirítjkuk a sajtot, és kész!

    Káposztasalátával is nagyon finom!

    Bocs, hogy ilyen bonyolultan írtam le, nameg kicsit sok pepecs van vele, de eddig bárkinek csináltam, mindenkinek ízlett nagyon!

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz VoDaFoNe #440 üzenetére

    Én utálom a tejbegrízt. Viszont a grízpudingot szeretem.

    De ha már kása akkor rizskása (tejberizs). Igaz nehezebb csinálni mint a tejbegrrrrrízt, de finomabb is :P

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz ladybug #846 üzenetére

    jól kell megfőzni :D

    volt olyan ember aztmondta nekem ő nyulat nem eszik. csináltam neki nyúlvadast. beájult :DDD

    volt olyan aki aztmondta sertéspörköltet soha. csináltam neki. beájult :D

    mondjuk pár dolgot, mint a kapormártás, meg a vesevelő semmilyen formába nem tudok megetetni pár emberrel :D

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz Chili7 #1086 üzenetére

    Marhaszeletet, steak? Mennyi az annyi, az attól függ ki eszi. Nálunk Magyaroknál nem nagyon szokás nyers húst enni, de egy steak angolosan az bizony belül még nyers, nyakran még hideg is, és folyik belőle a vér. Szóval egy kb 2 centi szelet vastag steak mind2 oldala erős lángon, hirtelen max másfél percet van sütve, de ha átsült steak kell akkor közepes lángon 10 max15 perc, közben forgatva. Felönteni ezeket vízzel nem szokták, ha jól átsütve csinálod akkor felöntheted, miután mind2 oldalát megpirítotad, de csak egy kevés vízzel, azt is hagyd elpárologni majdnem teljesen mielőtt visszarakod rá a fedőt. Érdemes valamilyen mártással tálalni, zöldbors mártással meg krokettal jóság nagyon.
    A hús fűszerezése általában, só, valamelyik bors - vagy borskeverék, fokhagyma, van aki mustárral is bedörzsöli, egyéni izlés szerint mehet rá szinte bármi.

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Új hozzászólás Aktív témák