Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz mirci18 #47010 üzenetére

    ebben a szövegkörnyezetben?
    A kameráról meg csak annyit hogy az aktuális riválisok mindíg leverik az iphone kameráját tudásban.
    Tudnak fényképezni kitűnő fényben de ha beborul az ég már használhatatlanok.

    az úgy érdekes...
    az iphone sony kamera modullal dolgozik egy ideje, mint például a kamerában jó csúcs samsung telefonok.
    más kérdés, hogy ne a 4s, de még csak ne is az se legyen mostanság a viszonyítási alap a más gyártós csúcskészülékekhez képest - a 4s nem volt rossz a maga kategóriájában, de az már 4.5 éve volt, a se meg napjaink olcsósított iphone-ja -, hanem minimum 6s, de inkább a 6s plus.
    nem a legjobb az iphone, én is tudok mondani több jobbat is kamera tekintetében - ha más negatívumok miatt nem is mind jöhet szóba nálam saját telefon gyanánt -, de olyan ég és föld különbség nincs a legjobbak között sem, hogy akár az iphone annyival lemaradna.
    az s7 edge megvételén gondolkodtam, annak nagyon tetszik a kamerája, de a szoftver miatt (is) kivárok.
    note 4-ről váltottam 6s plus-ra, előbbinek jó volt a kamerája, illetve még most sem kell szégyenkeznie, pedig nem új típus már, de szerencsére nem lett olyan visszalépés kamera tekintetében sem az iphone, mint gondoltam, sőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák