Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    Ez a topic arra való, hogy megmutassuk, mit lehet egy adott mobil optikájából kihozni. Az sem lenne hátrány, hogy aki idelátogat, jó eséllyel találjon képet attól a telefontól amire kíváncsi. Vásárlás előtt nagy segítség lehet. Valóban kialakult egy törzs, akik rendszeresen osztanak képet. Valóban ritka hogy másoktól érkeznek fotók. Én minden esetre örülnék, ha minél több készüléktől látnék képeket, akkor is ha nem kiemelkedőek.A jó öreg Galaxy S-m is elég gyenge ebben a felhozatalban, de azért néha jó feltenni egy két képet.
    Én szoktam biztatni az adott készülékek topicjában az embereket, hogy látogassanak el ebbe a topicba,és hozzanak képet.

    szerk: A 920 képeire meg kimondottan kíváncsi vagyok, hiszen arra is nagyon büszke a Nokia. Ezért is írtam, hogy érdeklődve várom, hogy egy felhasználó mit hoz ki belőle, mert eddig jórészt a marketing anyagot láttam.
    amit meg elvileg nem a hivatalos sajtós csapat lőtt, azok számomra ismeretlen helyeken fellelhetőek, így vagy elhiszem hogy nem gerillamarketing, vagy nem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák