Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz WATERDACA #39189 üzenetére

    Konkrétan egyik sincs bekapcsolva nálam, viszont talán kisebb felbontásúak vagy kevésbé részletesek a dolgok. Külön-külön ránézve valamire lehet, hogy csúnyább. Összhatást tekintve szerintem jobb, akár szebb is. Nincs olyan nagy különbség összességében mint korábban, hogy a közeli dolgok szebbek, a távoliak bűnranda elmosott vackok, most általánosabban magasabb minőségnek érződik. A távoli dolgok mintha jobbak lennének, a közelebbiek pedig kicsit kisebb minőségűek mint korábban.
    Tippre a dinamikus rendert tették életszerűbbé, kevésbé agresszívvá.

    Viszont szerintem a fizikába is belenyúltak vagy ilyesmi.
    Folyton világít a TCR, féktávon pedig az abs olyan autónál is amit direkt addig állítgattam hogy ez ne forduljon elő. A kocsik is túlkormányzottabbak, a gumi is mintha jobban kenődne.
    Differenciál-vezetési támogatás-gumi vonalon nem kerek valami, szerintem.
    Ennyire csak nem rozsdásodtam be :D

    Pozitívum még, hogy ez alkalommal megmaradt az irányítási beállítás, gondolom a grafikai is, bár az annyira nem izgat.
    Illetve a pályák betöltése is jobb, már nem akadozik az első körökben, bár ezen már a korábbi frissítés is javított, de ez jobbnak érződik.

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák