Hirdetés

Aktív témák

  • -Mike-

    addikt

    válasz Motion_Blur #3740 üzenetére

    Szép csak lassú mint a dög. Kimit idézném a szezon elejéről: ''Ha úgy is megy amilyen szép, akkor jó lesz.'' De hát a nagy büdös igazság nem ez. :o ;]
    Alapvetően elég alulkormányzott autóra sikerült (amit talán kitudnak javítani az új első futóművel, talán nem) de ezt mind2en nem komálják. Meg is értem. Kanyarban tolja az elejét mint az ördög, ez által lassab kanyarsebesség. Áh, el van rontva az egész, ilyennel tuti nem élvezet menni. A legjobban a Ferrarival járna. Bár gondolom ő sem hülye, meglátogatta már őket a gyárban is, van információja arról(gondolom én) hogy milyen fejlesztések várhatóak, kis bepillantást biztos nyert, ahogy a Renault-nál is. Kérdés hogy az olaszoknál megkapná e azt a technikát, figyelmet amit a német kap. Csak ez lehet a döntő. Nekem valahogy a franciák nem tűnnek jó választásnak. Nem véletlenül ő is sokat rágódik a dolgon, mert megint egy rossz elszerződés és olyan hátrányba kerül, mint technikailag, mint mentálisan, hogy onnan már nehéz lenne talpra állnia. Ha elszúrja, marad egy örök ígéret, mint Alesi vagy Fisichella.

Aktív témák