Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feripapa

    csendes tag

    válasz BloodPandus #449 üzenetére

    Érdekes amit írogatsz :D

    zolikaDB nekem segített, nem kritizált, tisztelem mert igazán okosan segített, és igazán sokat!
    De te???
    A kommentjeid alapján neked kellene önvizsgálatot tartani, + elviselned a kritikát!
    Te csak személyeskedsz úgy, hogy nem is ismersz... Ez nem vall valami nagy bölcsességre!
    A szókimondóságod helyett én mást mondanék rá. ;] De azt hiszem más is így van ezzel...
    Valaki szóljon már kedves CNC NAGYMESTER-nek hogy nézze már meg az adataimat is, mert nem most írtam be, hanem a regelésem után! És igazán valósak!!!
    Eleget tudsz az én hiányosságaimról??? :) Gratulálok! ÍRJ PÉLDÁT! :C
    Tehát nem értem hogy miért van ilyen nagy önbizalmad jóember!

    Én azt hiszem hogy igazán megadtam idáig mindenkinek itt a tiszteletet, mint embernek, és mint MESTEREKNEK is... Neked is megadtam!
    Megelőlegeztem azt!!!
    Vegyél példát rólam BloodPandus!!! :((
    Érdekes név egyébként, ha már a nevemet is kritizáltad...BloodPandus.

    A fórum többi tagjainak:
    Remélem hogy nem jöttem le senki másnak negatívan, (mint ahogyan BloodPandus-nak) de ha igen, akkor BloodPandus mindenkinek
    százszor jobban. Nem? (függetlenül attól, hogy ki milyen nagy CNC-s vagy mennyire régi vagy új tag)
    Én elnézést kértem a nem igazán kivetni való stílusom miatt, de ha ez valakinek nem elég, akkor sajnálom...
    Van más fórum is, de nem gondolom hogy így kellene hozzá állnom az itteni tagokhoz!

    BloodPandus!
    próbálj meg az embereket egyenrangúan kezelni és beszélni velük, és nem öntelten lenézni őket, és istent játszani a szakmád miatt! Nevetséges!
    Te egy darab szakmád miatt hatalmas mesternek képzeled magadat, akkor én a két szakmámmal kétszer olyan vagyok? :F
    Akkor én húznám rád a szakmámban a vizes lepedőt jó ember! Mégpedig kétszer! :D

    Nos a kritikát pedig ennyi éves korodra BloodPandus illene megtanulni értékelni, ha az nem is olyan hízelgő, ámde építő jellegű!
    Marhára rád fér! Van bőven hiányosságod!
    Ez itt szakmai fórum, az emberek személye ellen neked nem lehet kivetni valód...
    Megtanulhattál volna viselkedni is ennyi idős korodra!

    Na és most írjál csak a szakmáról, és ne személyeskedj tovább!

    Részemről ennyi, szakadj le rólam, ezek után nem alacsonyodok le hozzád!
    Fogadd meg tanácsomat, és tarts önvizsgálatot!!! ;)

    ___ ___
    .: TOVÁBBRA IS RENGETEG TISZTELETEM A FÓRUM MINDEN TAGJÁNAK! KÜLÖNÖSEM zolikaDB-NEK! :R :K :.
    ___ ___

    [ Szerkesztve ]

    --

  • feripapa

    csendes tag

    válasz BloodPandus #449 üzenetére

    Most lehet írni pandus menő dolgokat, hogy te legyél a klassz okos gyerek, de szerintem hiába erőldödsz és kötsz bele abba amit írtam, kevés lesz ahhoz hogy okosat és logikusat tudjál írni...
    Szerintem viseld el a kritikát te is barátom! :D
    Ha nem, akkor erőlködj csak!
    Amit írsz, írni fogsz, magáért beszél! :D :K

    [ Szerkesztve ]

    --

Új hozzászólás Aktív témák