Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz radi8tor #40754 üzenetére

    Lustaság fél egészség.
    Ajánlott dolog ez a flexifuel?
    Komával beszéltem, kértem róla képeket (hahun nincs fent, ismerős bontós az ürge): nincs rozsda, 76e km, 2007-es 1.8-as ferdehátú, Petrányinál vásárolt, faceliftes műszerfal van benne, digitklímával, gyári rádióval. Nem eszi az olajat, óracsoport javítva. Amúgy semmi különleges extra (ülésfűtés, esp, függönylufi,...) nincs benne.

    Amit itt néztem meg helyben ma délelőtt az frissen jött, még nincs fent hahun. 1.4 benzin kombi, manuális klíma, 188e km, ebben sincs semmi extra, csak egy tempomat és egy horog. Elől a sárfogó gumi mögött és a hátsó kerékjárati ív elülső peremén barna foltok. Felületi rozsda, nem hólyagos, talán még menthető.

    Ezen kívül csak lerúgott koszlott fostalicskák vannak. A koràbban említett fehér 1.6 vtc szedán fóka két első sárvédője kuka, egy 1.4-es Meriva amitől sírva futna el bárki aki ránéz, egy lelakott rönyó grand scenic ami a kereskedő ajánlása szerint kerülenendő. Egy 1.4-es Astra kombi van még ami vállalható, de hiába egy évjàrat és a 30e km különbség, a fókusz frissebb és modernebb konstrukció.

    3 helyen jártunk ma, a kereskedésekben a placc fele üresen áll. Nincs autó. Ami van, az meg vagy fostalicska vagy dízel, vagy dràga. Hát ilyen időket élünk. Mindenhol azt mondtàk, h ha találunk egy jó benzines autót azt azonnal meg kell venni. A fejemet teszem rá, h egy hét múlva az 1.4-es kombi fókán is már túl fognak adni, szal nem várhatunk most sokáig a vasárlással. Egy egyhatnak jobban örülnék, de sajnos nincs. Ami van az meg "messze" és árban kereten felül.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák