Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Ezt a játékot fél éven belül 6-8k-ért fogják vesztegetni... :(

    Olvasgattam a hozzászólásokat és szerintem a probléma az, hogy a tanulási görbe nagyon meredek. PC-sek között biztosan van sok embernek kontrollere, de többen vannak akik csak bill+egérrel nyomják. Ez a játék egy rémálom bill+egérrel.
    A másik az hogy én nagy várakozással álltam hozzá mert hát a hack&slash az egyik kedvenc műfajom de nagyon nem jön be a multi része. A sztoryja még attól jó lehet de hivatalos forrásból 18k-t tuti nem ér a single player mikor open world RPG-k jelennek meg olcsóbban.

    Az is látszik, hogy akik megveszik és nem fognak tudni beletanulni a multiba, ott fogják hagyni a gamet. Nagyon karcsú lesz a játékosbázisa 1-3 hónapon belül szvsz. Az játék olyan mint egy 3rd person mortal kombat (csak kicsit kevésbé feelinges). Most mondanám, hogy ne legyen igazam, ti pedig mondhatnátok, hogy "csak azért mert neked nem tetszik a játék..." de sajnos nem erről van szó. Lehetett volna sokkal jobb is szerintem.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák