Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz callmeakos #8639 üzenetére

    Óvatosan szerintem nagyon elhízva is lehet rekortánon futni, az én térdsérülésem se a tömegem miatt történt, hanem csak mert a lefagyott pályán megcsúsztam. Eddig 101 kiló volt nálam a legtöbb, amin kocogtam, de például láttam ma a futópályán egy 15 körüli srácot csiga tempóval, aki úgy 170 centi volt, és legalább 115 kiló; kemény, hogy ezt így bevállalta, de mondjuk fiatal test talán jobban is bírja valamivel.
    Volt most pár fogyásilag nem túl jó napom, a mai viszont gyönyörűen sikerült egészen biztosan.

    Lépcsőzőgép teremben nekem nagyon unalmas lenne, egy rekortán pályás park számomra sokkal vonzóbb a friss levegőjével, a sok kocogóval, kondiparkossal... -jó látni a sok edző embert, extra motiváció is.

    Rákerestem a testzsírszázalék témára, és nagyon úgy tűnik most, hogy sajna 30-31%-on vagyok. Feleségem szerint is ennyi az annyi, meg szerintem is. Ez a kép tippre elég korrekten bemutatja a különféle testzsírszázalékokat:
    Annak viszont örülök, hogy a térdem egyre jobb. Ha ez így marad, lassacskán bevállalhatok nagyobb távokat is a futópályán. Tök örülnék, ha még ebben a hónapban felmehetnék 8 km-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák