Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Fred23 #8640 üzenetére

    Ma mértem le magam, és mostanra sikerült visszamásznom 100.85 kilóra, amennyi voltam 1 hónappal ezelőtt. Sajna egy/másfél hetes kicsúszás ennyit jelent. Idő közben viszont több dolgot és átgondoltam. Egyrészt, felhagyok a teremben való kardiózással. Legalábbis ami a futógépet illeti. Levezetésként egy 10-15 percnyi lépcsőzőgép vagy elliptikus gép belefér, de mostantól sokkal több figyelmet fogok fordítani az izomzatom fejlesztésére.

    A fenti kép biztos hogy jól reprezentálja a testzsírszázalékokat, de pl. nálam teljesen haszontalan. 100 kilósan biztos hogy nincs 40%os testzsírhányadosom, pedig ránézetre szerintem néz úgy ki a testem. Sajna a sanyarú valóság az, hogy a mínusz 50 kiló nem múlik el nyom nélkül, a bőrőm pedig mostanra olyan szinten szétnyúlt, hogy alig látszik a testemen a leadott kiló, mert a bőrőm minden fele lóg. Persze az arcomon veszi mindenki észre elsőre a fogyást, és mostanra felső ruházatból már tudok venni átlagban M illetve L méretet, de sokszor azok se állnak jól a lógó bőr miatt. Lassan kezdem elfogadni, hogy szignifikáns javulást már csak a plasztikai sebészet fogja jelenteni, mert egyszerűen olyan mértékben nyúltak el a dolgok, ami természetesen úton már túl sok regenerálni normális méretre, de ezt már csak az utolsó utáni pillanatban akarom elfogadni.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák