Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz dugo_ #31304 üzenetére

    Igazatok van, a Telepítőben lévő Javítókonzolról elfeledkeztem, pedig használtam már. Akkor jó az is, csak probléma esetén legyen eltávolítva a teljes partíciós tábla, nyilván azt úgy, hogy teljesen másikat kell létrehozni.

    Egyébként jó lenne, ha ehhez nem kéne javítókonzolozni, hanem a grafikus telepítőben a kézi particionálás résznél lenne erre külön menüpont, mondjuk Lemez újrainicializálása vagy hasonló néven. Vagy még jobb lenne, mikor a telepítőnek ez a hasfájása, akkor egy párbeszédablakban megkérdezné, hogy a lemezen lévő partíciós tábla nem megfelelő, szeretné újrainicializálni? Az ilyen ostobaságait nem szeretem az MS-nak, hogy alap dolgokat nem tud a telepítő by default, csak javítókonzolos feketemágiával, bezzel a Linuxnál ezt hibaként szokták felhozni, hogy terminálozni kell néha benne. Arra is éveket kellett várni, hogy ne csak A: meghajtóról tudja betölteni a telepítő a RAID/SATA drivert, hogy ne kelljen Lite programokkal buherálni ezért külön a telepítőt, akinek nincs floppyja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák