Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz Frawly #39284 üzenetére

    Ismételten köszönöm a válaszod, no ez igazán kimeríttette az ssd -általánosságban és ez a lényeg - melegedési viselkedését. Mára kompletten mindent megoldottam,már már túl is van akár lőve a gép hűtése. Tökéletesen szépen fel lehet csavarozni az SSD-t a [ENTHOO PRO TEMPERED GLASS] hdd tálcára és csak be kell tolni,kábelt csatlakoztatni : [kép] (Még az ssd gyári keret sem kell.) A mai SSD-k gondolom már hőfokmérővel is el vannak látva, ez a 7 éves Corsair még azt nem tudja.Állapota : [kép] Azért érdeklődtem,mert nyilván ha lehet látni mennyi az annyi akkor nem kérdés a döntés. De így most már tökéletes,mert hatékony 2 140-es front venti van elöl és a 2 hdd is max 26 fokos. :K . Apropó 970 evo plus max 47 fokos volt eleddig. Több hűtőt próbáltam (mind vissza lett víve ,EKWB EK-M.2 nem éri át a klips, gumis rögzítésűek szakad stb. Ez vált be, stabil, teljesen jó minőség , igaz nálam kb 5-7 fokot jelent,még később kiderül csak ennyi-e,mert akkor nem feltétlen kellene, de ez melegebb környezetben is biztosíték lehet: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Kereskedőnek akkor se higgy, ha ló legel a sírján!

Új hozzászólás Aktív témák