Új hozzászólás Aktív témák

  • S. Szabi

    őstag

    válasz Frawly #31226 üzenetére

    Múlt héten rendeltem, 350€ volt, két eladó árulja német ebay-en ennyiért, de most azóta már mindkettőnél 390€, szóval szerencsém volt így, hogy nem vártam még egy hetet, egy ideje már nézegettem, meg sokat aludtam rá, kiadjak e egy tárhelyért ennyit, de nem bántam meg, azt viszont nem mondom, hogy megérte, mert nyílván nem :) Én itt is vagyok, nem tudom Magyarországra mennyiért postázzák.

    Van, aki a használtat, meg az 1 TB-osat adja ennyiért.

    Vannak fennt, amik USA-ból jönnek, olcsóbban is adják, de mire ideér, jóval drágább lesz a mellék költségek miatt.

    Rendes boltban a legolcsóbb legkedvezőbb árú 2 TB-os a Cricial MX550 450€-ért.

    A WD Purple-t megtartom biztonsági mentésre, van hozzá külső házam is, pár hetente majd lementem rá a cuccot, amit eddig erre a célra használtam 2 TB-os notebook HDD, az meg megy öcsémhez a TV mellé filmtárolónak az 500 GB-os helyett.

    Még most is fura, hogy meg van minden, és semmi hangja a gépnek, nagyon király :D Felhasználói élmény is javult, nem kell várni, meg felpörög meg filmeknél tekerés gyorsabb, betöltések stb..

    Rendszer alatt egy 120GB-os HyperX Fury van, így azt nem kell cserélni egy jó darabig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák