Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz #54715584 #53266 üzenetére

    A végét többször újranéztem a filmet 2-szer láttam, majd miután azzal a résszel kapcsolatban kialakítottam egy lehetséges storyt végignéztem pár YT reviewt és a kommenteket.

    Lényeg a lényeg szerintem:
    SPOILER

    Nevezzük a multiversumot megjárt csajt A-nak. Azt akit felkeresett a házban és leütött B-nek.

    Szóval. "A" rájön, hogy egyedül úgy vészelheti át a dolgot, ha talál egy tökéletes házat, mert tisztában van vele, hogy nem fogja az eredetit megtalálni, mert milló és millió ház van.
    Ezért mikor megpillantja,azt a házat ugye a legvégén, rájön, hogy itt mindenki eredendően jó, nem kíváncsi, kaland és balhékereső, így megpróbál itt maradni. Tudja, hogy bár a személyiségük egy része jobb az eddigi személyiségeknél, egy üvegbetörésre biztos kijönnek és rájött, hogy ő mindig a kocsijához megy egyedül.
    Na most. "A" leüti B-t. Aztán, hogy átvészelje a maradék estét, megissza a ketaminos fiolát ezáltal kiütve magát és végigvárva az üstökös elhaladtát, hogy bezáródjon a féreglyuk.
    A hiba ott csúszik a számításba, hogy nem tudja megfelelően megölni/leütni a csajt, ezért az kimászik. Viszont a ketamin HATNI KEZD! Ez fontos. Fürdőbe ráncigálja, leüti MEGINT rosszul, viszont annyira bódult állapotban van, hogy nem tud magáról, nem tudja megoldani, hogy elrejtse a kádból "B"-t. Ketamin hatása miatt kidől és átalussza az üstökös eltávozását és a hátralévő éjszakát.
    Sajnos nem sikerült a porcelán WCtetővel leütni jól megint B-t, így az felkel. Viszont mivel a csaj racionális, problémakereső és megoldó, + retteg az ismeretlentől, mert nem tudja mi az, hogy a képmása megjelenik, így nem támad egyből, hanem vár. De lehet, hogy csak hajnalban 6kor eszmél fel és hagyja el a kádat, majd akkor megy be pont utána a rövid hajú csaj fürdeni. Addig kimehetett B a kocsihoz, megvizsgálni a helyszínt, és kitalálni egy taktikát + lehet megfigyelte "A"-t közben.
    Majd szépen B kimegy pasikájához, és amikor látja "A" beszélni a pasiját "B"-vel, felhívja, hogy rohadt nagy gáz van, az a csaj nem az akinek állítja magát.

    Ez egybeesik a csaj storyjával a vacsora elején.
    Most a kivárás "A" részéről visszavezethető erre, mert ebben a valóságban/dimenzióban is ismeri a finn házaspár történetet, amikor is a feleség kihívja a rendőröket, hogy ez NEM az ő férje, mert őt megölte ( egy másik dimenzióban )..... Így meg akart bizonyosodni, hogy tényleg ugyanolyan énje az és a férje előtt akarta lebuktatni.

    Kb. ez az én olvasatom a végéről. Kérem, aki tud jobbat, racionálisabbat ossza meg velem. Szívesen vitáznék erről :) Nagyon jó kis múvi.

    Szerk.: Vissza kéne néznem, de talán van valami olyasmi, hogy nem árthatnak maguknak/ ölhetik meg ? ezt meg kell néznem majd. Valami hasonló volt benne.

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák