Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Bibby #11601 üzenetére

    én anno az avp-vel voltam úgy, hogy hasonló kritikát tudtam volna róla írni, mint ahogy tette ezt most a kritikus... volt anno az alien sorozat, ami nagy kedvencem (4. részt leszámítva), meg a predator 1-2, ami szintén nagyon jó lett... a játék is okozott pár álmatlan éjszakát... aztán jött az avp1, amiben voltak alienek/predatorok meg predator-ember barátság, a 200hülye kliséről meg idiótaságokról nem is beszélve... meg húztak egy olyan szálat, hogy belekevertek egy weyland nevű vén fószert, hogy "nagyjából úgy tűnjön, valami köze van a régi alien filmekhez" (weyland-yutani corp.) aztán jött 1-2éve az avp2 és még mélyebbre merültek a sz@rban, színvonalt tekintve... elég változatos módon tudtam volna kivégezni a forgatókönyvírókat... :S kb mintha annyi fáradtságot sem vettek volna, hogy megnézzék előtte a régi filmeket... (ha már könyvekig nem jutottak soha el) én sem az a "fan" vagyok, aki minden alien/predator művet elolvasott többször... csak a filmekre alapozva is 1000szer jobb cuccot össze lehetett volna dobni... na, rövidre zárva: az avp1-2nél is annyira elmentek az eredeti sztoritól, mint itt a wolverine-nél... a nevek megegyeztek, de ezen kívül semmi azonosság... :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák