Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz bodnar123 #4263 üzenetére

    "Remélem tudod, hogy a MINDIG nem egyenlő a véletlennel."

    Csak azt nem értem, hogy ha annyira MINDIG így van, akkor én miért nem tapasztalom... Nekem valahogy nem romlanak el az sbc játékosaim 20 meccs után, meg a vásároltak sem rosszak az első 20-on.

    De biztos erre is van valami jó összeesküvés-elmélet, hogy account-onként van eldöntve, hogy csalnak-e vele, mint a pack luckkal.

    Kaparós sorsjegy meg ugyanúgy működik, mint a fifa. Az hogy baromi ritkán, de nyer valaki jelentős összeget, elég ahhoz, hogy az erre fogékonyak öntsék bele a pénzt.

    Persze, ezen felül rengeteg "olcsó trükköt" is használnak. Kereskedést egyre ellehetetlenítik, craftolást évről-évre nehzeítik (gagyibb liga sbc-k, nincs 400 coinos bronz pakk pl), egyre több az untrade reward sbc-knél, stb. Valahogy mégis folyamatosan fejlesztened kell, hogy tudd tartani a lépést a többiekkel, mert egyre több a promó, egyre jobb lapokkal van tele mindenki, egyre meredekebb a power curve.

    Amikor tudnak "tiszta" módszerekkel is ilyen szintű addikciót kiváltani az emberekből, akkor ezen felül a csalás és a szándékosan rossz és igazságtalan játékélmény biztosítása felesleges és kontraproduktív lenne.

    De én komolyan nem értem, hogy tudsz ilyen felfogással játszani. Hogy mindenben, amit nem értesz, a lehető legrosszabb, leggonoszabb, tök logikátlan dolgokat feltételezed és idegeskedsz rajtuk folyamatosan, meg napi 4 hsz-ben sírsz róluk.
    Mit tudsz így élvezni egyáltalán az egészben, miért nem teszed már le/ adod már el végre?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák