Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz Nandinagy #1717 üzenetére

    De honnan tudod hogy külön szerver? Amúgy eleve szerver gépek vannak, nem egy közös nagy szerver, hanem szerver park. Mondjuk szerintem a szűk keresztmetszet az internet átmenő sebesség. Persze ez csak az a hozzáértés ami nekem van. Az meg ugyanaz az egyes gépnél mint a kettesnél. Mert egy helyszínen van.

    Az olasz szerintem ugyanolyan gyorsan forgolódik, csak egészen csillivilliben hat ha nem végződik egyből szereléssel, mert a védőd cseszik a labdára, neked meg közelébe ér és elveszi a labdát 4 méterről 2ms alatt.
    Ezeket a világklasszis dolgokat meg én máshogy kezelem. Mivel az egész egy buherált, technikailag is szar, nem egyenlő feltételekkel, random dolog, így bár bírom Borast, tényleg szerényebb mint itt néhányan ;), de így nehéz bármit elismerni. Viszont tényleg ügyes, csak az ellenfeleinek játékosai is magasról bagóznak a labdára. Úgy ahogy az én játékosaim is a meccsek kb felénél. Amúgy van olyan videó ahol Boras egy az egyben játszik valakivel helyi játékot? Ahol egy gépen játszanak ketten? Egy ilyet megnéznék.

Új hozzászólás Aktív témák